Anasayfa     Merkezimiz     Teknik Donanım     Personelimiz     Sağlık Köşesi     Foto Galeri     İnsan Kaynakları     İletişim   Linkler
  Merkezimiz  
    MERKEZİMİZ
Site İçi Arama
Haberler
    TÜM HASTALARIMIZA HUZUR,SAĞLIK VE MUTLULUK DİLİYORUZ.

Webmail   MERKEZİMİZ

 

            İlke Diyaliz Merkezi Mart-2005 tarihinde açılmış olup Balıkesir merkezdeki faaliyette olan ilk özel diyaliz merkezidir.Hastalarımıza daha kaliteli hizmet vermek amacıyla diyaliz merkezi  yapılmak üzere tasarlanıp yapılan kendi binasına Mayıs-2009 tarihinde taşınmıştır.Yeni binamız gerek iç mekan ferahlığı ,aydınlığı ve temizliği gerekse hastalarımızın açık havada oturabilecekleri bahçesi ile örnek bir diyaliz merkezi olmuştur.  

           Hasta salonumuzda her hastaya özel kulaklığı olan LCD ekran TV ,merkezi sistem müzik yayınımız ile dileğen  Hastalarımızın kullanabileceği WİRELESS (kablosuz internet) hastalarımızın daha keyifli zaman geçirmelerine yöneliktir.

           Merkezimizin tamamı ısı ayarı otomatik olarak ölçülüp sabit sicaklıklarda kalmasını sağlayan kalorifer sistemi ile ısıtılmakta olup yaz aylarında hastaları rahatsız etmeyen tavandan soğutmalı sistemle serin tutulmaktadır.

          Hastalarımız seanslarına son model  olan araçlarımız ve deneyimli şoförlerimiz ile getirilip seans bitiminde aynı şekilde evlerine bırakılmaktadır.

 

İLKE DİYALİZ YENİ BİNASININ AÇILIŞINI GÖRKEMLİ BİR ŞEKİLDE GERÇEKLEŞTİRDİ

Bu sitenin tüm hakları saklıdır İlke Diyaliz Merkezi    info@ilkediyaliz.com